Go down
Mojca
Gost

[solved]Kako se bo odvijal partnerski odnos Empty [solved]Kako se bo odvijal partnerski odnos

on 22.12.18 14:12
Pozdravljeni, naj vam najprej izrečem pohvalo za tako izjemen spletni portal tudi za vaša prizadevanja za pomoč pri naših težavah. Sedaj pa k mojemu vprašanju.

Torej, s fantom sva skupaj že skoraj 5 mesecev, vendar imam občutek, da se on nekako odmika oziroma je ohladil svoja čustva do mene. Zanima me, ali nama uspe prebrodit tole krizo in ostaneva skupaj?

Hvala iz srca  hvala
Aron
Aron
Admin
Število prispevkov : 59
Starost : 56
Kraj : Ljubljana
https://mojangel.si/

[solved]Kako se bo odvijal partnerski odnos Empty Odgovor na vprašanje

on 23.12.18 8:58
Pozdravljeni,

najprej hvala za pohvale in vaše vprašanje. Sedaj pa k odgovoru.

Težave, povezane z vajinim odnosom se kažejo v tem, da vaš partner najverjetneje še ni predelal prejšnje zveze. Možno je, da je bil razočaran, sedaj pa se je verjetno nekoliko povlekel, ker se boji ponovnega razočaranja. Mislim, da bi odkrit pogovor, v katerem si bosta iskreno povedala tisto, kar vaju muči, razrešil nastalo situacijo. Kot temu pravijo, "naliti si čistega vina". Predlagam pa previdnost, izberite primeren trenutek, ko se bo vaš fant pripravljen odkrito pogovoriti.

Vse dobro.

Aron, energijski motivator