Go down
Sandi
Sandi
Število prispevkov : 3

[solved]Ali je čas, da ustanovim svoje podjetje Empty [solved]Ali je čas, da ustanovim svoje podjetje

on 22.12.18 18:16
Pozdravljeni, iskreno sem vesel, da ste se odločili ponovno aktivirati tale forum, kajti resnično sem ga pogrešal. Hvala.

Že nekaj časa razmišljam in kolebam, ali bi se lotil odprtja svojega podjetja. Kar nekako ne zberem toliko poguma, da bi naredil ta odločilen korak. V službi kjer sem zdaj, nisem zadovoljen, posledično pa sem pogosto nerazpoložen in popoldne po službi včasih zelo utrujen. Vse skupaj me že precej obremenjuje.

Zanima me, ali je napočil čas, da se tega končno lotim in v kratkem odprem svoje podjetje.

Iz srca hvala za vaš odgovor.

Sandi
Aron
Aron
Admin
Število prispevkov : 59
Starost : 56
Kraj : Ljubljana
https://mojangel.si/

[solved]Ali je čas, da ustanovim svoje podjetje Empty Re: [solved]Ali je čas, da ustanovim svoje podjetje

on 01.01.19 20:47
Pozdravljen @Sandi, najprej opravičilo, ker ste zaradi praznikov in drugih obveznosti nekoliko dlje čakali na odgovor.

Torej, v letošnjem letu je dokaj ugoden čas, da se lotite svojega projekta "odprtje podjetja oz. svoje lastne dejavnosti". Sicer je bolje še malo počakati in medtem pridobiti še nekaj dodatnih informacij, morda tudi potrebnih dodatnih znanj in izkušenj. Nakazuje se ugodne energije nekje v času od poletja naprej.

Vse dobro

Število prispevkov : 3

[solved]Ali je čas, da ustanovim svoje podjetje Empty Hvala za odgovor

on 02.01.19 9:55
Pozdravljeni,

hvala lepa za odgovor in vaš trud @Aron.

Naj bo leto 2019 Srečno in uspešno!

Lp,
Sandi
Sponsored content

[solved]Ali je čas, da ustanovim svoje podjetje Empty Re: [solved]Ali je čas, da ustanovim svoje podjetje

Nazaj na vrh